Society for Intercultural Education Training and Research

Jesteś lub chcesz zostać specjalistą w dziedzinie międzykulturowości? Przeprowadzasz badania naukowe? Lubisz podróżować i wymieniać się doświadczeniami? A może jesteś przedsiębiorcą zainteresowanym różnorodnością kulturową?

Jeśli interesują Cię zagadnienia dotyczące różnic kulturowych, próbujesz lepiej zrozumieć świat i chcesz poznać ciekawych ludzi, którzy podzielają twoje zainteresowania ?  dołącz do stowarzyszenia SIETAR!

Do organizacji należą trenerzy międzykulturowi, naukowcy, firmy, a także osoby dla których temat międzykulturowości to pasja i hobby! Każdego roku organizujemy spotkania i kongresy na poziomie ogólnopolskim. Co drugi rok odbywa się kongres na poziomie europejskim organizowany przez SIETAR Europa, na którym eksperci z całego świata prezentują najnowsze doniesienia z branży. Na spotkaniach w grupach lokalnych dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, organizujemy slajdowiska, spotkania z ekspertami, realizujemy różne przedsięwzięcia i projekty. Ponadto działają dwie sekcje tematyczne: trenerska oraz naukowa, które mają na celu rozwój naszych członków. Dowiedz się jak dołączyć do grupy lokalnej SIETAR w Twoim mieście i zanurz się w morzu możliwości jakie daje organizacja!  Twórz ją razem z nami!

 

Pobierz prezentację
Pobierz Statut  
 

1974 Założenie SIETAR w USA – Stowarzyszenie SIETAR zostało założone w 1974 roku w USA, przez grupę entuzjastów, których pasją były zagadnienia międzykulturowości. 
  
 

1982 Powstanie SIETAR International – Stowarzyszenie bardzo szybko się rozrastało i zdobywało nowych zwolenników ? nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również poza ich granicami. 
  

2008 Utworzenie SIETAR Polska – Przyszedł czas na założenie oddziału SIETAR w Polsce. Od tego czasu powstało 5 grup lokalnych, 4 tematyczne, a organizacja liczy ok. 80 członków. 
 

img_divider

SIETAR tworzą ludzie

Ludzie dla których rozwijanie kompetencji międzykulturowych to pasja. Są pośród nas osoby z różnych sektorów: naukowcy i pracownicy naukowi, konsultanci i trenerzy, pracownicy firm polskich i międzynarodowych, przedsiębiorcy i praktycy biznesu, studenci polscy i zagraniczni, byli uchodźcy i migranci, ekspaci, reemigranci oraz Polacy za granicą.

 

Dołącz do nas i wykorzystaj możliwości SIETAR